Як зареєструватися в О.Bank 2.0

Як зареєструватися в О.Bank 2.0

Зараз, як ніколи, потрібно мати можливість використовувати цифрові продукти та мати можливість використовувати віддалені можливості.

Тому ми відкрили ранній доступ до нового додатку O.Bank 2.0, щоб усі хто бажеє могли легко стати клієнтами Ідея Банк, відкрити рахунок без візиту у відділення та легко керувати їм у додатку.

Додаток ще знаходиться у розробці і функціонал буде поступово розширюватися та оновлюватися, кожні 2 тижні ви будете мати можливість протестувати нові “плюшки” які ми розробили для вас.

Щоб стати користувачем O.Bank 2.0 вам потрібно мати встановлений застосунок Дія на вашому смартфоні, тому що зараз надання документів для віддаленої ідентифікації клієнта можливе лише через застосунок Дія у новому додатку. Та пройти вашу ідентифікацію особистості через селфі, щоб ми могли перевірити за еталоним фото вас :), тому вам потрібно слідувати інструкції для проходження ідентифікації.

Наразі доступ до додатку обмежений і після введення вашого номеру телефону ви можете отримати тимчасову відмову проходити реєстрацію далі. 

Що потрібно для реєстрації у новому додатку O.Bank 2.0?

Вам потрібно мати:

  • український номер телефону +380 (на нього будуть надходити СМС повідомлення)
  • версію ОС вашого мобільного для Android від 6, IOS від 13
  • встановлений застосунок Дія на смартфоні, у застосунку Дія мають бути документи (ІПН та паспорт громадянина України чи закордонний паспорт)

Працюємо далі!

Expert

O.Bank Expert

Expert

O.Bank Expert